تور مشهد  ,
پاساژ ژوف.روآ پاريس از ديدني هاي فرانسه سفر به دور دنيا با Nazanin .

سفر به دور دنيا با Nazanin

پاساژ ژوف.روآ پاريس از ديدني هاي فرانسه

پاساژ ژوف.روآ پاريس

Jouffroy Passage Paris

پاساژ ژوف.روآ در سال 1845 در پاريس ساخته شد و در سال 1974 به عنوان يك بناي تاريخي فرانسه به ثبت رسيد.اين پاساژ قطعا ارزش ديدن را دارد . با بازديد از آن مي توانيد يك گام به گذشته ي پاريس برويد و آن را لمس كنيد. با تور فرانسه به شهر پاريس سفر كنيد و از اين پاساژ كه از ديدني هاي فرانسه است ، ديدن كنيد.

پاساژ ژوف.روآ پاريس از ديدني هاي فرانسه

firefox_screenshot_2015-02-17t13-43-48-825z-qprپاساژ ژوف.روآ يك راهرو پياده روي سربسته است كه يكي ديگر از مراكز خريد پاريس به شمار ميرود. اين پاساژ اولين پاساژ در فرانسه است كه به طور كامل از فلز و شيشه ساخته شده است و همچنين اولين پاساژ است كه توسط خورشيد گرم مي شود.   اين پاساژ يكي از بهترين مراكز خريد پاريس و مراكز خريد فرانسه به شمار ميرود.

پاساژ ژوف.روآ پاريس از ديدني هاي فرانسه

firefox_screenshot_2015-02-17t13-44-16-164z-qprدر اين پاساژ انواع برندهاي معتبر شعبه دارند. اين پاساژ بين بلوار مونتمارت در جنوب و خيابان گرنج باتلير در شمال امتداد دارد. تنها مشكلي كه ممكن است در هنگام بازديد از اين پاساژ كه از ديدني هاي پاريس به شمار مي رود ، با آن مواجه شويد ، پيدا كردن جاي پارك براي ماشين است. با تور اروپا سفر كنيد و از ديدني هاي اروپا و بهترين مراكز خريد اروپا ديدن كنيد.

پاساژ ژوف.روآ پاريس از ديدني هاي فرانسه


برچسب: ،
بازدید:

نوشته شده: ۹ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۵۶:۱۵ توسط:nazanin موضوع:
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ]